Arboristické práce

V rámci arboristických prací provádíme mimo klasického kácení i rizikové kácení stromů, prořezávání a kácení těžko přístupných stromů. Rizikové kácení stromů představuje kácení vrostlého stromu v místě, kde ho není možno pokácet najednou. Pro toto kácení stromů využíváme stromolezeckou a lanovou techniku i spouštěcí zařízení. Díky těmto technologiím jsme schopni zajistit kácení stromů i ve skalnatém terénu.
  • Prořezávání a kácení těžko přístupných stromů.
  • Rizikové kácení stromů.
  • Bezpečnostní vazby korun stromů.
  • Slavnostní osvětlení stromů.
  • Montáž hromosvodů na památné stromy.
  • Montáž a dodávka záchytných lan pro rostliny na fasádách.

Vlastníme doklad o složení zkoušky z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice zákon 250/2021 Sb. a NV č.194/2022., pravidelně navštěvujeme semináře ČKAIT, pravidelně docházíme na školení a skládáme zkoušky z prací ve výškách,z montážních plošin, prací s motorovou pilou a pod.


Image 0 -

Kácení stromů
Image 1 -

Prořezávání stromů
Image 2 -

Prořezávání stromů
Image 3 -

Postupné kácení - Prokopské údolí
Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

O nás
Proč zvolit nás?
Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a výškové práce i veškeré další činnosti provádíme s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb, dodržování norem a spokojenost zákazníka. Vlastníme doklad o složení zkoušky z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice zákon 250/2021 Sb. a NV č.194/2022. Zákazníkům nabízíme bezplatnou konzultaci a vypracování cenové nabídky zdarma.
Klikni na elektrika CZ- Zajímavosti a novinky od elektriky
Ověřená firma ifirmy.cz CENTRAL GROUP 23. investiční a. s.